Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Owsiszcze – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Wodzisław Śląski

Wilchwy,Wodzisław Śląski(Owsiszcze + 19 km)

297 000 zł1 980 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki/ tereny przemysłowe w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy). Cały teren posiada powierzchnię 34 000 mkw. i został podzielony na mniejsze parcele. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 917 m² 128,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i brak sąsiadów idealne miejsce na Twój dom! Cztery Działki o wielkości 2917 m (150m x 22m) z Ogromnym Potencjałem Idealna pod Wymarzony Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dworcowa

Jejkowice(Owsiszcze + 23 km)

129 000 zł726 m² 177,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 726 m , położona w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Konwaliowa

Zawada,Wodzisław Śląski(Owsiszcze + 19 km)

95 000 zł787 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 787 m2 zlokalizowaną w Wodzisław Śląski - Zawada ul. Konwaliowa. Nieruchomość posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Raciborska

Bluszczów(Owsiszcze + 9 km)

99 000 zł916 m² 108,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży 2 działek budowlanych w Bluszczowie (gmina Gorzyce), położonych przy ul. Raciborskiej. Każda z działek ma powierzchnię 916 m2 i kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Leona

Rydułtowy(Owsiszcze + 17 km)

45 000 zł4 466 m² 10,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Rydułtowy w rejonie ul. Leona o powierzchni 4466 m w skład której wchodzi działka 441/1 zapisana w księdze wieczystej gl1w/00054061/9. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Cyprzanów

Cyprzanów(Owsiszcze + 14 km)

499 000 zł6 346 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Usługowa działka przy dw416 *** To działka pod nieco większy biznes. Położona przy jednej z głównych dróg wojewódzkich w regionie, gwarantuje dobrą widoczność i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Połomia

Połomia(Owsiszcze + 25 km)

590 000 zł9 072 m² 65,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej pow. 9072 m2 Działka położona w Gminie Mszana/ Połomia, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Otoczenie to lasy, pola, spokojna i piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gołębia

Radlin II,Wodzisław Śląski(Owsiszcze + 19 km)

105 000 zł1 010 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2 zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim (radlin II) przy ul. Gołębiej. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

178 260 zł1 209 m² 147,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 649 - 1209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Owsiszcze,śląskie

32 000 zł1 292 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1292 m2 położona w miejscowości Owsiszcze gm. Krzyżanowice. Owsiszcze są malowniczą miejscowością położoną w woj. Śląskim bezpośrednio graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Owsiszcze,śląskie

159 000 zł6 090 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża, widokowa, działka budowlana położona w Owsiszczach przy ul. Leśnej o powierzchni 6090 ha. Działka w kształcie prostokąta 34 m szerokości od strony drogi (droga.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij