Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Owsiszcze – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł96 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 570 m²

Dom po remoncie | Duża działka | Owsiszcze dom po wewnętrznym remoncie - gotowy do zamieszkania wykonana izolacja pionowa budynku zagospodarowane podwórko przed wejściem ogrzewanie podłogowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Czyżowice(Owsiszcze + 14 km)

489 999 zł140 m² 3 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony na działce o powierzchni 372 m w spokojnej i przyjaznej okolicy Czyżowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olza

Olza(Owsiszcze + 9 km)

165 000 zł20 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:138 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż w pełni wyposażony dom letniskowy położony w pięknym miejscu nad Olzą przy samej linii brzegowej z wybudowanym pomostem. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów(Owsiszcze + 20 km)

530 000 zł168 m² 3 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Oferta sprzedaży wiejskiego domku, położonego w Skrzyszowie, w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Na największą uwagę zasługuje lokalizacja domu - bez sąsiadów tuż za płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Turza Śląska(Owsiszcze + 16 km)

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Wyjątkowa przestrzeń - dom Z duszą! ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 153,50 m 2 , zlokalizowany w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski(Owsiszcze + 19 km)

870 000 zł284 m² 3 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Obiekt mieszkalno-usługowy w centrum Jedłownika ogromny potencjał inwestycyjny! Wodzisław Śląski, ul. Wolności Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rydułtowy

Rydułtowy(Owsiszcze + 17 km)

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

KB Nieruchomości prezentuje dwa domy parterowe zlokalizowane w Rydułtowach wśród kameralnej zabudowy Dom położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko centrum miasta. Funkcjonalny, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Gorzyczki

Gorzyczki(Owsiszcze + 14 km)

1 293 000 zł211,40 m² 6 116,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Chcesz mieszkać w domu z ogrodem zamiast w bloku ? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny! Bez wkładu własnego zyskasz przestrzeń o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krzyżanowice

Krzyżanowice(Owsiszcze + 3 km)

1 590 000 zł170 m² 9 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność 0% prowizji dla klienta kupującego nieruchomość premium dla wymagającego klienta Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Siedliska(Owsiszcze + 25 km)

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedliska, gm. Kuźnia Raciborska Do sprzedaży dom wolnostojący wybudowany w 1962 r. Budynek wymaga remontu. Jest podpiwniczony, dach po remoncie w 2005 r. Okna wymienione w 2010 r Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olza

Olza(Owsiszcze + 9 km)

750 000 zł103 m² 7 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych parterowych o powierzchni mieszkalnej 103 m2 zlokalizowane w Olzie gmina Gorzyce. Rozkład pomieszczeń: - wiatrołap 2,40 m2 - hol.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Owsiszcze,śląskie

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Ciche spokojnej miejsce blisko lasu w działce mozliwosc rozbudowy. Dom po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Owsiszcze,śląskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 570 m²

Dom po wewnętrznym remoncie , jak również izolacja pionowa została wykonana , podwórko przed wejściem tez już wykonana, na parterze jest ogrzewanie podłogowe , oraz grzejniki, źródłem ciepła jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owsiszcze

Owsiszcze,śląskie

309 000 zł165 m² 1 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Polecam Państwu dom jednorodzinny, wolno stojący, piętrowy, położony na działce o łącznej powierzchni 602 m2. Nieruchomość znajduje się w Owsiszczu, w gminie Krzyżanowice. Dom po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij